Pomoc rzeczowa


Duża rodzina to i potrzeby są duże :)

Naszym najpilniejszym i najtrudniejszym wyzwaniem jest remont domu. Zakupiony został kilka lat temu - jeszcze bez zamiaru stworzenia w nim przystani dla dzieci potrzebujących domu, wybudowany w latach 70-tych, więc jak domyślacie się wymaga niemal generalnego remontu. A to wszystko po to, by dzieci miały jeszcze lepsze warunki i do nauki, i do zabawy.
Na ten cel potrzebujemy dużo pieniążków, ale i konkretnych materiałów budowlanych.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą, zapraszamy do kontaktu.

***

Pozostałe potrzeby na chwilę obecną są bardzo drugorzędne - wszelkie artykuły chemiczne (środki czystości), akcesoria higieniczne, kosmetyki, przybory szkolne znikają w naszym domu w zastraszającym tempie :)

***

Marzymy o wspólnym, rodzinnym wyjeździe na wakacje, jednak jest to dla nas na chwilę obecną trudne przedsięwzięcie przede wszystkim pod względem finansowym. Logistyka także nie jest bez znaczenia, ale to jest kwestia do ogarnięcia. Za jakąkolwiek pomoc w zorganizowaniu wyjazdu bylibyśmy niezmiernie wdzięczni.

***

Ogromną pomocą byliby dla nas wolontariusze, którzy chcieliby spędzac czas z najmłodszymi Iskierkami na wspólnych zabawach, szaleństwach, spacerkach :) Dla starszych mile widziana pomoc w nauce. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 

Strona powstała przy wsparciu portalu www.domydziecka.org
Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich